Škrtica.
Skener BROTHER ADS-4700W

Skener BROTHER ADS-4700W

Kategorija: Printeri i skeneri · Brend: Brother

od 995 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 995 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 8. 9. 2026. 995 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 8. 8. 2026. 1.047 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 10. 9. 2026. 1.047 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 9. 9. 2026. 1.070 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 8. 9. 2026. 1.102 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.150 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 9. 9. 2026. 1.237 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 1.084 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.120 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.159 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.237 KM Kupi
Mitalex Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.240 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-ADS4700WTF1
BojaDomaća i poslovna upotreba
BrendBrother
GrupaDokument skeneri
KompletDomaća i poslovna upotreba
NamjenaDomaća i poslovna upotreba
Dimenzijedo 40 str/min
Garancija36 mj.
Na stanju1
KategorijaSkeneri
PovezivanjeUSB, Wi-Fi, Ethernet
Garancija mj36 mjeseci
ProizvođačBrother
Brzina čitanjaCIS
Brzina skeniranjado 40 str/min
Izvorna kategorijaSKENERI
Dimenzije Š x D x V299,5 x 215,9 x 190,5 mm
Broj stranica za ispisStolni skener
Brzina skeniranja Dodatnodo 40 str/min
Maksimalna dimenzija skeniranjaA4

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.159 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.120 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.150 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.237 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.240 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.159 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.120 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.150 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.240 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.237 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.159 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.120 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.240 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.150 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.237 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.150 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.159 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.120 KM
25. 10. 2026.Biscomm943 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.240 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.237 KM
24. 10. 2026.Mitalex1.240 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.159 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.120 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.237 KM
24. 10. 2026.Biscomm943 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.159 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.120 KM
23. 10. 2026.Biscomm943 KM
23. 10. 2026.Mitalex1.240 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.237 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.159 KM
22. 10. 2026.ABC Shop1.120 KM
22. 10. 2026.Mitalex1.240 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.237 KM
22. 10. 2026.Biscomm943 KM
21. 10. 2026.ABC Shop1.120 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.159 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.237 KM
21. 10. 2026.Mitalex1.240 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.