Škrtica.
Skener CANON DR-M140II

Skener CANON DR-M140II

Kategorija: Printeri i skeneri · Brend: Canon

od 929 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 929 KM (najviša uporediva 2.106 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 929 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.260 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.300 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.330 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.446 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.517 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.569 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.106 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.106 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.250 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.367 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-6332C001AA
BojaPoslovna upotreba
BrendCANON
GrupaDodaci - dokument skeneri
KompletPoslovna upotreba
Namjenaposlovna upotreba
Dimenzijedo 40 str/min
Garancija12M
Na stanju10
KategorijaDodaci
Rezolucija600 dpi
PovezivanjeUSB
Garancija mj12 mjeseci
ProizvođačCANON
Brzina čitanjaCMOS CIS
Brzina skeniranjado 40 str/min
Izvorna kategorijaSkeneri
Dodatne informacijeKompatibilnost sa sustavima Windows i Mac
Dimenzije Š x D x V313 (Š) x 181 (D) x 93 (V) mm
Broj stranica za ispisStolni skener
Brzina skeniranja Dodatno40 str / 80 min
Dnevni kapacitet skeniranja6000 dokumenata
Automatsko obostrano skeniranjeDa
Maksimalna dimenzija skeniranjaA4

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.367 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.569 KM
28. 10. 2026.eKstore2.106 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.517 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.250 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.106 KM
28. 10. 2026.Mitalex929 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.330 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.446 KM
28. 10. 2026.PC Market1.300 KM
27. 10. 2026.eKstore2.106 KM
27. 10. 2026.ProComp1.367 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.569 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.517 KM
27. 10. 2026.Mitalex929 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.250 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.106 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.330 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.446 KM
27. 10. 2026.PC Market1.300 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.517 KM
26. 10. 2026.Biscomm174 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers140 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.517 KM
26. 10. 2026.Biscomm174 KM
26. 10. 2026.ProComp1.367 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.569 KM
26. 10. 2026.Mitalex929 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.517 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.250 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.106 KM
26. 10. 2026.eKstore2.106 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.330 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.446 KM
26. 10. 2026.PC Market1.300 KM
26. 10. 2026.PC Market135 KM
26. 10. 2026.eKstore154 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.106 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions154 KM
25. 10. 2026.Mitalex929 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.