Škrtica.
Skener Epson WorkForce DS-790WN

Skener Epson WorkForce DS-790WN

Kategorija: Printeri i skeneri · Brend: Epson

od 1.462 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.462 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.462 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.508 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.577 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.629 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.635 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.677 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.677 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.715 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.769 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.535 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.581 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 16. 10. 2026. 1.632 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-B11B265401
Bojaviše od 40 str/min
BrendEPSON
GrupaDokument skeneri
Kompletviše od 40 str/min
Namjenaposlovna upotreba
DimenzijeWiFi direkt
GarancijaDA
Na stanju2
KategorijaSkeneri
PovezivanjeWiFi direkt
Garancija mj12+24M uz registraciju
ProizvođačEPSON
Brzina čitanjaA4
Brzina skeniranjaviše od 40 str/min
Izvorna kategorijaDokument skeneri
Broj stranica za ispis45 stranice/min ( Jednobojni, Jednostrano, 300 dpi, Automatski posluživač listova ); 45 str./min ( U boji, Jednostrano,
Povezivanje Dodatni infoWifi, mreža, usb host
Brzina skeniranja Dodatno45 stranice/min ( Jednobojni, Jednostrano, 300 dpi, Automatski posluživač listova ); 45 str./min ( U boji, Jednostrano,
Automatsko obostrano skeniranjeDa
Maksimalna dimenzija skeniranjaA4

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.581 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.769 KM
28. 10. 2026.eKstore1.677 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.715 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.535 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.677 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.629 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.635 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.577 KM
28. 10. 2026.PC Market1.508 KM
27. 10. 2026.eKstore1.677 KM
27. 10. 2026.ProComp1.581 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.769 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.715 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.629 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.535 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.677 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.635 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.577 KM
27. 10. 2026.PC Market1.508 KM
26. 10. 2026.ProComp1.581 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.769 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.629 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.535 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.677 KM
26. 10. 2026.eKstore1.677 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.635 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.577 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.715 KM
26. 10. 2026.PC Market1.508 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.715 KM
25. 10. 2026.ProComp1.581 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.769 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.405 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.629 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.677 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.535 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.635 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.577 KM
25. 10. 2026.PC Market1.508 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.