Škrtica.
Skener EPSON WorkForce DS-870

Skener EPSON WorkForce DS-870

Kategorija: Printeri i skeneri · Brend: Epson

od 1.318 KM

Ponude iz 14 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.318 KM (najviša uporediva 1.652 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (14)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.318 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 31. 7. 2026. 1.344 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.387 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.451 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 1.498 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.500 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.523 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.629 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.652 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.652 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.454 KM Kupi
Electronic Dostupnost nepoznata 1. 10. 2026. 1.699 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 30. 7. 2026. 1.799 KM Kupi
Giga Nema na stanju 15. 9. 2026. 1.475 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-B11B250401
BojaPoslovna upotreba
BrendEPSON
GrupaDokument skeneri
KompletPoslovna upotreba
Namjenaposlovna upotreba
Dimenzijeviše od 40 str/min
Garancija12M
Na stanju1
KategorijaSkeneri
Rezolucija600 x 600 dpi
PovezivanjeUSB
Garancija mj12+24M uz registraciju
ProizvođačEPSON
Brzina čitanjaCIS - LED
Brzina skeniranjaviše od 40 str/min
Izvorna kategorijaAVTERA - ZALIHA > Consumer Laptopi > Laptopi i Monitori
Dimenzije Š x D x V296? x 169 x 167 mm
Broj stranica za ispisStolni skener
Povezivanje Dodatni info3.0
Brzina skeniranja Dodatno, 65 str/min
Dnevni kapacitet skeniranja10000 stranica
Automatsko obostrano skeniranjeDa
Maksimalna dimenzija skeniranjaA4
Maksimalna dimenzija skeniranja Dodatni info, A3 sa funkcijom lijepljenja

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.454 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.629 KM
28. 10. 2026.eKstore1.652 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.523 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.652 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.498 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.500 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.451 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.318 KM
28. 10. 2026.PC Market1.387 KM
27. 10. 2026.eKstore1.652 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.629 KM
27. 10. 2026.ProComp1.454 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.523 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.498 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.652 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.500 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.451 KM
27. 10. 2026.PC Market1.387 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.318 KM
26. 10. 2026.ProComp1.454 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.629 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.498 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.652 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.500 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.451 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop1.318 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.523 KM
26. 10. 2026.eKstore1.652 KM
26. 10. 2026.PC Market1.387 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.523 KM
25. 10. 2026.ProComp1.454 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.629 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.248 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.498 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.652 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.500 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.451 KM
25. 10. 2026.PC Market1.387 KM
25. 10. 2026.eKstore1.652 KM

Povezani proizvodi