Škrtica.
Skener HP Digital Sender Flow 8500 fn2 Document Capture Workstation

Skener HP Digital Sender Flow 8500 fn2 Document Capture Workstation

Kategorija: Printeri i skeneri · Brend: HP

od 5.010 KM

Ponude iz 6 trgovina. Najniža dostupna cijena: 5.010 KM (najviša uporediva 5.429 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (6)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 5.010 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 5.050 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 5.429 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.851 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 4.860 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 5.199 KM Kupi

Specifikacije

ModelHP Skener 8500 fn2
PartNoL2762A#B19
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP
Izvorna kategorijaSkeneri

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.eKupi BiH5.199 KM
28. 10. 2026.ProComp4.851 KM
28. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
28. 10. 2026.ABC Shop4.860 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions5.050 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers5.010 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH5.199 KM
27. 10. 2026.ProComp4.851 KM
27. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
27. 10. 2026.ABC Shop4.860 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions5.050 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers5.010 KM
26. 10. 2026.ProComp4.851 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH5.199 KM
26. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
26. 10. 2026.ABC Shop4.860 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions5.050 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers5.010 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH5.199 KM
25. 10. 2026.ProComp4.851 KM
25. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions5.050 KM
25. 10. 2026.ABC Shop4.860 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers5.010 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH5.199 KM
24. 10. 2026.ProComp4.851 KM
24. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions5.050 KM
24. 10. 2026.ABC Shop4.860 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers5.010 KM
23. 10. 2026.ProComp4.851 KM
23. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
23. 10. 2026.ABC Shop4.860 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions5.050 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers5.010 KM
23. 10. 2026.eKupi BiH5.199 KM
22. 10. 2026.eKupi BiH5.199 KM
22. 10. 2026.ProComp4.851 KM
22. 10. 2026.A1 Team5.429 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions5.050 KM

Povezani proizvodi