Škrtica.
Sony 55" S35BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;

Sony 55" S35BP BRAVIA 3Google TV; 4K HDR procesor X14K Ultra HD; HDR; Triluminos Pro;

Kategorija: Televizori · Brend: Sony

od 1.199 KM

Ponude iz 6 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.199 KM (najviša uporediva 1.429 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (6)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 1.249 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 1.300 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.312 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 1.312 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 1.429 KM Kupi

Specifikacije

LANDa
HDMI4
WiFiDa
BrandSony
BrendSony
EkranD-LED
SmartDa
Boja TVCrna
USB 2.02
MiracastDa
App storeDa
Boja TV-aCrna
Garancija2 godine
AplikacijaDa
Dijagonala55" (140cm)
Rezolucija3840 x 2160
Tip TuneraDVB-T/T2/C/S/S2
Tip tuneraDVB-T/T2/C/S/S2
Wi-Fi (TV)Da
ProizvođačSONY
SMART_OS_TIPGoogle TV
Tip ekrana TVD-LED
Dijagonala(inch)55
Izvorna kategorijaTV
Tip Smart OS sistemaGoogle TV
HDMI priključci (TV)4
USB 2.0 priključci (TV)2
Tip daljinskog upravljačaSmart
Vrsta daljinskog upravljačaSmart

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.312 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology1.249 KM
29. 10. 2026.eKstore1.199 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.312 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.300 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.312 KM
28. 10. 2026.eKstore1.199 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.249 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.300 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.312 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.312 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.312 KM
27. 10. 2026.eKstore1.199 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.249 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.300 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.312 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.312 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.249 KM
26. 10. 2026.eKstore1.199 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.300 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.312 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.249 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.312 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.182 KM
25. 10. 2026.eKstore1.199 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.300 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.312 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.182 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.300 KM
24. 10. 2026.eKstore1.199 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.429 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.312 KM
23. 10. 2026.eKstore1.199 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.182 KM

Povezani proizvodi