Škrtica.
Sony 55" X85L 4K Google TVFull Array LED HDR X1 procespanel 100/120 HZ (4K/120fps) HDMI 2.1

Sony 55" X85L 4K Google TVFull Array LED HDR X1 procespanel 100/120 HZ (4K/120fps) HDMI 2.1

Kategorija: Ostalo · Brend: Sony

od 1.402 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.402 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Na stanju 16. 10. 2026. 1.402 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 19. 10. 2026. 1.439 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 17. 10. 2026. 1.460 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.473 KM Kupi
eKstore Na stanju 16. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.544 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.375 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 1.414 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.599 KM Kupi

Specifikacije

BrandSony
BrendSony
VrstaLED
Garancija2 godine
Rezolucija4K
ProizvođačSony
Dijagonala(inch)55
Veličina ekrana55"
Izvorna kategorijaTelevizori

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.375 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.544 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.375 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.544 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.375 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.544 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.544 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.375 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.391 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.375 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.391 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.375 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.391 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
22. 10. 2026.ABC Shop1.375 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.391 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
21. 10. 2026.ABC Shop1.375 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
21. 10. 2026.Biscomm1.391 KM
20. 10. 2026.ProComp1.414 KM
20. 10. 2026.ProComp1.414 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions1.473 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
20. 10. 2026.ABC Shop1.375 KM
20. 10. 2026.Biscomm1.391 KM
19. 10. 2026.ProComp1.414 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.