Škrtica.
Sony Alpha Fotoaparat a7R V

Sony Alpha Fotoaparat a7R V

Kategorija: Kamere · Brend: Sony

od 6.696 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 6.696 KM (najviša uporediva 8.972 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 6.696 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 29. 10. 2026. 6.699 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 6.699 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 7.045 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 7.179 KM Kupi
PC Market Na stanju 29. 10. 2026. 7.433 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 7.731 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 8.059 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 8.972 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 8.399 KM Kupi
Giga Nema na stanju 15. 9. 2026. 9.459 KM Kupi

Specifikacije

PNILCE7RM5B.CEC
ean4548736145603
BrandSony
BrendSony
Barkod4548736145603
Garancija24 mjeseca
ProizvođačSony
Garancija-olx24
Grupa proizvodaDIGITCAM
Izvorna kategorijaAkcijske kamere
Količina na stanju1

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.eKupi BiH8.399 KM
29. 10. 2026.A1 Team8.059 KM
29. 10. 2026.eKstore7.179 KM
29. 10. 2026.MegaTechno6.699 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology6.696 KM
29. 10. 2026.Biscomm8.972 KM
29. 10. 2026.Ekutak6.699 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers7.045 KM
29. 10. 2026.PC Market7.433 KM
28. 10. 2026.A1 Team8.059 KM
28. 10. 2026.eKstore7.179 KM
28. 10. 2026.Biscomm8.972 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology6.696 KM
28. 10. 2026.MegaTechno6.699 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers7.045 KM
28. 10. 2026.PC Market7.433 KM
28. 10. 2026.Ekutak7.599 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH8.399 KM
27. 10. 2026.A1 Team8.059 KM
27. 10. 2026.eKstore7.179 KM
27. 10. 2026.MegaTechno6.699 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology6.696 KM
27. 10. 2026.Biscomm8.972 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers7.845 KM
27. 10. 2026.Ekutak7.599 KM
27. 10. 2026.PC Market7.433 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH8.399 KM
26. 10. 2026.A1 Team8.979 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology7.454 KM
26. 10. 2026.MegaTechno6.999 KM
26. 10. 2026.Biscomm8.972 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers7.845 KM
26. 10. 2026.PC Market7.433 KM
26. 10. 2026.Ekutak7.599 KM
26. 10. 2026.eKstore7.179 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH8.399 KM
25. 10. 2026.Biscomm8.972 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology7.454 KM
25. 10. 2026.A1 Team8.979 KM
25. 10. 2026.eKstore7.179 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.