Škrtica.
Sony ZV-1 II Digital CameraCMOS senzor Exmor RS 1.0foto 20.1 mp video 16.8 mp

Sony ZV-1 II Digital CameraCMOS senzor Exmor RS 1.0foto 20.1 mp video 16.8 mp

Kategorija: Kamere · Brend: Sony

od 1.399 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.399 KM (najviša uporediva 1.679 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Ekutak Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.399 KM Kupi
Biscomm Na stanju 5. 9. 2026. 1.403 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.460 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 20. 7. 2026. 1.519 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.559 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 7. 2026. 1.595 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 19. 7. 2026. 1.636 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.679 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.414 KM Kupi

Specifikacije

PNZV1M2BDI.EU
ean5013493465145
BrandSony
BrendSony
Barkod5013493465145
ProizvođačSony
Garancija-olx24
Grupa proizvodaDIGITCAM
Izvorna kategorijaIP Kamere
Količina na stanju1

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.A1 Team1.679 KM
29. 10. 2026.eKstore1.499 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
29. 10. 2026.Ekutak1.399 KM
29. 10. 2026.PC Market1.559 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.679 KM
28. 10. 2026.eKstore1.499 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.460 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.499 KM
28. 10. 2026.PC Market1.559 KM
28. 10. 2026.ProComp1.414 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.679 KM
27. 10. 2026.eKstore1.499 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.595 KM
27. 10. 2026.PC Market1.559 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.499 KM
27. 10. 2026.ProComp1.414 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.829 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.595 KM
26. 10. 2026.eKstore1.499 KM
26. 10. 2026.PC Market1.559 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.499 KM
26. 10. 2026.ProComp1.543 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.829 KM
25. 10. 2026.eKstore1.499 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.595 KM
25. 10. 2026.PC Market1.559 KM
25. 10. 2026.Ekutak1.499 KM
25. 10. 2026.ProComp1.543 KM
24. 10. 2026.PC Market1.559 KM
24. 10. 2026.ProComp1.543 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.829 KM
24. 10. 2026.eKstore1.499 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.595 KM
24. 10. 2026.Ekutak1.499 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.829 KM
23. 10. 2026.eKstore1.499 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.595 KM
23. 10. 2026.Ekutak1.499 KM
23. 10. 2026.ProComp1.543 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.