Škrtica.
Štapni usisivač SAMSUNG VS20C852FTB/GE

Štapni usisivač SAMSUNG VS20C852FTB/GE

Kategorija: Mali kućanski aparati · Brend: Samsung

od 999 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 999 KM (najviša uporediva 1.279 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Omega Web Shop Na stanju 28. 10. 2026. 999 KM Kupi
Zoki Elektronika Na stanju 13. 7. 2026. 999 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.034 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.034 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.055 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.061 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.088 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.209 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.209 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.279 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.279 KM Kupi
Tehnomag Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 900 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-VS20C852FTB/GE
BojaUspravan
BrendSamsung
KompletUspravan
DimenzijeOdvojiva baterija; Vrijeme punjenja: 210 min
Garancija60 mj.
Na stanju5
KategorijaUsisivači
ProizvodjacSAMSUNG
ProizvođačSamsung
Tip_proizvodaUSISIVAČ
Brzina čitanjaDigitalni inverterski motor; Razina buke: 86 dBA
Izvorna kategorijaMali kućanski aparati
Broj stranica za ispis210 W

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.209 KM
28. 10. 2026.Omega Web Shop999 KM
28. 10. 2026.eKstore1.279 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.209 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.055 KM
28. 10. 2026.PC Market1.034 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.088 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.061 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.279 KM
28. 10. 2026.Tehnomag900 KM
27. 10. 2026.Omega Web Shop999 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.209 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.209 KM
27. 10. 2026.eKstore1.279 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.055 KM
27. 10. 2026.PC Market1.034 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.088 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.279 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.061 KM
27. 10. 2026.Tehnomag900 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.209 KM
26. 10. 2026.Omega Web Shop999 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.055 KM
26. 10. 2026.eKstore1.279 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.088 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop983 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.209 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.279 KM
26. 10. 2026.PC Market1.034 KM
26. 10. 2026.Tehnomag900 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.209 KM
25. 10. 2026.Omega Web Shop999 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.209 KM
25. 10. 2026.Biscomm930 KM
25. 10. 2026.eKstore1.279 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.055 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.279 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.088 KM
25. 10. 2026.PC Market1.034 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop983 KM

Povezani proizvodi