Škrtica.
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE

Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE

Kategorija: Mašine za pranje i sušenje veša · Brend: Electrolux

od 1.670 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.670 KM (najviša uporediva 2.026 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Tehnolix Na stanju 29. 10. 2026. 1.670 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 1.678 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 1.732 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 1.770 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 25. 10. 2026. 1.777 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.806 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 2.026 KM Kupi
eKstore Na stanju 25. 10. 2026. 2.142 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 2.142 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.399 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-EW7D495UDE
BojaSamostojeća
BrendElectrolux
KompletSamostojeća
Dimenzije596 x 636 x 850 mm
Garancija5L
Na stanju3
KategorijaMašine za sušenje veša
ProizvođačElectrolux
Tip_proizvodaSUŠILICA
Brzina čitanjaDa
Izvorna kategorijaBijela tehnika > Kućanski aparati > Mašine za sušenje veša
Broj stranica za ispis9 kg

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
29. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
28. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
27. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.770 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.026 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.142 KM
26. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
26. 10. 2026.PC Market1.732 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.142 KM
25. 10. 2026.PC Market1.732 KM
25. 10. 2026.eKstore2.142 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.806 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.777 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.770 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.026 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
25. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
24. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
23. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
23. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
22. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
22. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
21. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
21. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
20. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
20. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
20. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
19. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
19. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
19. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
18. 10. 2026.eKupi BiH2.399 KM
18. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
18. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
17. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM
17. 10. 2026.Tehnolix1.670 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.