Škrtica.
SYNOLOGY RS826RP+ BAREBONE NETWORK ATTACHED STORAGE WITHOUT HDD GLOBAL

SYNOLOGY RS826RP+ BAREBONE NETWORK ATTACHED STORAGE WITHOUT HDD GLOBAL

Kategorija: Ostalo

od 4.570 KM

Ponude iz 6 trgovina. Najniža dostupna cijena: 4.570 KM (najviša uporediva 5.732 KM), ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (6)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 25. 10. 2026. 4.570 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 4.661 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 4.957 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 5.264 KM Kupi
ITS Com Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 5.732 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 5.732 KM Kupi

Specifikacije

BrendSYNOLOGY
Garancija36 mj.
ProizvođačSYNOLOGY
Izvorna kategorijaRack NAS

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm5.264 KM
26. 10. 2026.ITS Com5.732 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions4.957 KM
26. 10. 2026.PC Market4.661 KM
26. 10. 2026.eKstore5.732 KM
25. 10. 2026.ITS Com5.732 KM
25. 10. 2026.eKstore5.732 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.957 KM
25. 10. 2026.PC Market4.661 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop4.570 KM
25. 10. 2026.Biscomm5.264 KM
16. 10. 2026.Biscomm4.211 KM
16. 10. 2026.eKstore5.732 KM
16. 10. 2026.ITS Com5.732 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions4.957 KM
16. 10. 2026.PC Market4.661 KM
16. 10. 2026.IMEL Shop4.570 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.