Škrtica.
TCL 55"C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;

TCL 55"C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;

Kategorija: Televizori · Brend: TCL

od 1.100 KM

Ponude iz 3 trgovine. Najniža dostupna cijena: 1.100 KM (najviša uporediva 1.209 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (3)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.100 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.111 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.209 KM Kupi

Specifikacije

BojaCrna
Smart TVDa
Garancija24M
ProizvođačTCL
Tehnologija TVMiniLED
Dijagonala(inch)55
Izvorna kategorijaTelevizori

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.111 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.209 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.100 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.111 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.209 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.100 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.111 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.209 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.100 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.209 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.100 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.111 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.