Škrtica.
TCL 55"P8L 4K QLED Google TV;QD-Mini LED Dimming 144Hz(288Hz FHD), D.Atmos, D.Vision 450 nits

TCL 55"P8L 4K QLED Google TV;QD-Mini LED Dimming 144Hz(288Hz FHD), D.Atmos, D.Vision 450 nits

Kategorija: Televizori · Brend: TCL

od 1.020 KM

Ponude iz 5 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.020 KM (najviša uporediva 1.119 KM), ažurirano 30. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (5)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Na stanju 30. 10. 2026. 1.020 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 30. 10. 2026. 1.030 KM Kupi
A1 Team Na stanju 30. 10. 2026. 1.119 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 5. 8. 2026. 939 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 1.025 KM Kupi

Specifikacije

Garancija24 mjeseci
ProizvođačTCL
Dijagonala(inch)55
Izvorna kategorijaTV

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
30. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
30. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
30. 10. 2026.A1 Team1.119 KM
30. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
30. 10. 2026.Drinex Computers1.020 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.119 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.020 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.119 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.020 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.119 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.020 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.119 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.020 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions959 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.119 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.020 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.119 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.030 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.020 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.