Škrtica.
TCL 75″P7L 4K QLED Google TV60Hz, VRR, Dolby Armos;Dolby Vision, 400 nits

TCL 75″P7L 4K QLED Google TV60Hz, VRR, Dolby Armos;Dolby Vision, 400 nits

Kategorija: Televizori · Brend: TCL

od 1.599 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.599 KM (najviša uporediva 1.780 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.659 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.659 KM Kupi
PC Market Na stanju 13. 7. 2026. 1.687 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 7. 8. 2026. 1.687 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 8. 2026. 1.730 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.739 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.780 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.675 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 21. 10. 2026. 1.723 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.821 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.979 KM Kupi

Specifikacije

PN75P7L
eanZ2U10201013843
BojaCrna
BrandTCL
BrendTCL
VrstaQLED
BarkodZ2U10201013843
Garancija24M
Rezolucija4K
ProizvođačTCL
Garancija-olx24
Grupa proizvodaTV
Dijagonala(inch)75
Veličina ekrana75"
Izvorna kategorijaTehnika i elektronika > Televizori > Tv, foto i video
Količina na stanju2

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team1.979 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.821 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.675 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.949 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.794 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.739 KM
28. 10. 2026.eKstore1.659 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.780 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
28. 10. 2026.Ekutak1.659 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.979 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.949 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.821 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.794 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.979 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.821 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.949 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.794 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.979 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.821 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.675 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.949 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.794 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.739 KM
27. 10. 2026.eKstore1.659 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.780 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.659 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.675 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.821 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.979 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.949 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.739 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.780 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.599 KM
26. 10. 2026.Ekutak1.659 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.794 KM
26. 10. 2026.eKstore1.659 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.821 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.979 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.