Škrtica.
TCL 85″C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;

TCL 85″C6K 4K QD-Mini LED TV144Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;

Kategorija: Televizori · Brend: TCL

od 2.449 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.449 KM (najviša uporediva 2.929 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 28. 10. 2026. 2.449 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 2.551 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.622 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.705 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.899 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.929 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.598 KM Kupi

Specifikacije

BrandTCL
BrendTCL
VrstaMiniLed
Garancija2 godine
Rezolucija4K
ProizvođačTcl
Dijagonala(inch)85
Veličina ekrana85"
Izvorna kategorijaLED TV

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp2.598 KM
28. 10. 2026.eKstore2.899 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.705 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.622 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.551 KM
28. 10. 2026.MegaTechno2.449 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.705 KM
27. 10. 2026.ProComp2.598 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.622 KM
27. 10. 2026.eKstore2.899 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.551 KM
27. 10. 2026.MegaTechno2.449 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.705 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
26. 10. 2026.ProComp2.598 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.622 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology2.551 KM
26. 10. 2026.MegaTechno2.449 KM
26. 10. 2026.eKstore2.899 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.929 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.705 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.622 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.193 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.282 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.193 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.705 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.551 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.193 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.282 KM
25. 10. 2026.ProComp2.598 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions4.193 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.705 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.539 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.362 KM
25. 10. 2026.MegaTechno2.449 KM
25. 10. 2026.eKstore2.899 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions4.193 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.282 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.