Škrtica.
TCL 85"P8K 4K QLED TV 144HzGoogle TV; Motion Clarity Pro;Game Master; Onkyo 2.1;

TCL 85"P8K 4K QLED TV 144HzGoogle TV; Motion Clarity Pro;Game Master; Onkyo 2.1;

Kategorija: Televizori · Brend: TCL

od 2.438 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.438 KM (najviša uporediva 2.585 KM), ažurirano 30. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Na stanju 30. 10. 2026. 2.438 KM Kupi
eKstore Na stanju 30. 10. 2026. 2.499 KM Kupi
Biscomm Na stanju 30. 10. 2026. 2.505 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 8. 8. 2026. 2.519 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 30. 10. 2026. 2.565 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 30. 10. 2026. 2.585 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 30. 10. 2026. 2.483 KM Kupi

Specifikacije

PN85P8K
BrandTCL
BrendTCL
Barkod5901292525866
Garancija24 mjeseca, 24M
ProizvođačTCL
Grupa proizvodaTV
Dijagonala(inch)85
Izvorna kategorijaTelevizori
Količina na stanju1.0000

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
30. 10. 2026.ProComp2.483 KM
30. 10. 2026.RedBit Solutions2.585 KM
30. 10. 2026.Biscomm2.505 KM
30. 10. 2026.No Limit Technology2.438 KM
30. 10. 2026.Drinex Computers2.565 KM
30. 10. 2026.eKstore2.499 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions2.585 KM
29. 10. 2026.Biscomm2.505 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology2.438 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers2.565 KM
29. 10. 2026.eKstore2.499 KM
29. 10. 2026.ProComp2.483 KM
28. 10. 2026.ProComp2.483 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.585 KM
28. 10. 2026.eKstore2.499 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.505 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.438 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.565 KM
27. 10. 2026.ProComp2.483 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.585 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.505 KM
27. 10. 2026.eKstore2.499 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.438 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.565 KM
26. 10. 2026.ProComp2.483 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.585 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.505 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology2.438 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.565 KM
26. 10. 2026.eKstore2.499 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.505 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology2.438 KM
25. 10. 2026.ProComp2.483 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.585 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.257 KM
25. 10. 2026.eKstore2.499 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.565 KM
24. 10. 2026.ProComp2.483 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.585 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.257 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.