Škrtica.
TCL 98"P8L 4K QLED Google TV;QD-Mini LED Dimming 144Hz(288Hz FHD), D.Atmos, D.Vision 450 nits

TCL 98"P8L 4K QLED Google TV;QD-Mini LED Dimming 144Hz(288Hz FHD), D.Atmos, D.Vision 450 nits

Kategorija: Televizori · Brend: TCL

od 3.749 KM

Ponude iz 4 trgovine. Najniža dostupna cijena: 3.749 KM (najviša uporediva 4.089 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (4)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 3.749 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.777 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 4.089 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.399 KM Kupi

Specifikacije

ProizvođačTCL
Dijagonala(inch)98
Izvorna kategorijaTV

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
28. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
28. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
27. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM
26. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
26. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
25. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
25. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM
24. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
24. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM
23. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
23. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM
22. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
22. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM
21. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
21. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
20. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
20. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
20. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM
19. 10. 2026.A1 Team4.089 KM
19. 10. 2026.ABC Shop3.399 KM
19. 10. 2026.RedBit Solutions3.777 KM
19. 10. 2026.Drinex Computers3.749 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.