Škrtica.
TCL Klima TAC-12CHSD/FCI Fresh

TCL Klima TAC-12CHSD/FCI Fresh

Kategorija: Klimatizacija i grijanje · Brend: TCL

od 1.059 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.059 KM (najviša uporediva 1.495 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 1.059 KM Kupi
Kupiklimu Na stanju 28. 10. 2026. 1.099 KM Kupi
eKstore Na stanju 25. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 25. 10. 2026. 1.215 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 1.254 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 2. 8. 2026. 1.278 KM Kupi
PC Market Na stanju 26. 10. 2026. 1.278 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 26. 10. 2026. 1.305 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.495 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.179 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 6. 10. 2026. 1.288 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.297 KM Kupi

Specifikacije

PNTAC-12CHSD/FCI
TipInverter
BrandTCL
BrendTCL
BarkodTAC-12CHSD/FCI
ProizvođačTcl
Grupa proizvodaKLIME
Izvorna kategorijaKlima uređaji > TCL
Za prostor do (m2)40
Količina na stanju12.0000
Energ. klasa (hlađenje)A+++
Kapacitet hlađenja (kW)3.6

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.179 KM
28. 10. 2026.ProComp1.297 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.179 KM
27. 10. 2026.ProComp1.297 KM
27. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.305 KM
26. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
26. 10. 2026.ProComp1.297 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.495 KM
26. 10. 2026.PC Market1.278 KM
25. 10. 2026.PC Market1.278 KM
25. 10. 2026.eKstore1.199 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.059 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.215 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.254 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.305 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.495 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.179 KM
25. 10. 2026.ProComp1.297 KM
25. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH1.179 KM
24. 10. 2026.ProComp1.297 KM
24. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
23. 10. 2026.eKupi BiH1.179 KM
23. 10. 2026.ProComp1.297 KM
23. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
22. 10. 2026.ProComp1.297 KM
22. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
21. 10. 2026.eKupi BiH1.179 KM
21. 10. 2026.ProComp1.297 KM
21. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
20. 10. 2026.eKupi BiH1.179 KM
20. 10. 2026.ProComp1.297 KM
20. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
19. 10. 2026.ProComp1.297 KM
19. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM
19. 10. 2026.eKupi BiH1.179 KM
18. 10. 2026.ProComp1.297 KM
18. 10. 2026.Kupiklimu1.099 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.