Škrtica.
TCL TV NXTVISION 4K QLED 55A300W

TCL TV NXTVISION 4K QLED 55A300W

Kategorija: Televizori · Brend: TCL

od 1.169 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.169 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.169 KM Kupi
PC Market Na stanju 13. 7. 2026. 1.178 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.214 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.275 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 1.313 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.487 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.604 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.817 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 21. 9. 2026. 1.037 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.332 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-55A300W
HDRHDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG
Boja139 cm (55'')
BrendTCL
Grupa140cm diagonala/55"
Komplet139 cm (55'')
ProcesorTCL AIPQ PRO Processor
DimenzijeGoogle TV (ATV 12.0)
GarancijaHDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG
Na stanju8
KategorijaLED TV
Priključci2 USB Ports (1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0)
Garancija mj2+3 uz registraciju na sajt https://tcl-promotion.com/ba/
ProizvođačTcl
Brzina čitanjaQLED
Kvaliteta slikeQled, 1.07 Billion
Dijagonala(inch)55
Quality of motion144
Dijagonala zaslona139 cm (55'')
Dodatne TV osobineMicro Dimming Pro
Izvorna kategorijaTelevizori
Rezolucija zaslona3840 x 2160 UHD
Dodatne informacijeHDR ULTRA (Dolby Vision IQ, HDR10+, HDR10, HLG)
Broj stranica za ispis3840 x 2160 UHD
Dodatne funkcionalnostiDTS:X, Up to 144 Hz,

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.332 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
28. 10. 2026.eKstore1.487 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.214 KM
28. 10. 2026.Mitalex1.313 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.275 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.604 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.817 KM
27. 10. 2026.ProComp1.332 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
27. 10. 2026.eKstore1.487 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.214 KM
27. 10. 2026.Mitalex1.313 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.275 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.817 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.604 KM
26. 10. 2026.ProComp1.332 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
26. 10. 2026.Mitalex1.313 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.604 KM
26. 10. 2026.eKstore1.487 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.817 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba1.275 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.214 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.214 KM
25. 10. 2026.Mitalex1.313 KM
25. 10. 2026.ProComp1.332 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.604 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.094 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.817 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.275 KM
25. 10. 2026.eKstore1.487 KM
24. 10. 2026.ProComp1.332 KM
24. 10. 2026.Mitalex1.313 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.599 KM
24. 10. 2026.Nabavi.ba1.275 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.094 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.817 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.604 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.