Škrtica.
TESLA Klima TA35MMGT-1232IHWT

TESLA Klima TA35MMGT-1232IHWT

Kategorija: Klimatizacija i grijanje · Brend: Tesla

od 1.049 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.049 KM, ažurirano 25. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 25. 10. 2026. 1.049 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 25. 10. 2026. 1.079 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 16. 10. 2026. 1.126 KM Kupi
Therm Master Na stanju 16. 10. 2026. 1.150 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 25. 10. 2026. 1.210 KM Kupi
A1 Team Na stanju 25. 10. 2026. 1.309 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.079 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.159 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.194 KM Kupi

Specifikacije

BrandTesla
Garancija5 godina
Tip klime12ka
MultisplitDa
Vrsta klimeZidni split
ProizvođačTesla
Tip kompresoraInverter
Kapacitet klima3.5kW
Izvorna kategorijaKlime
Grijač + grijanje doDa, -25
Energetska efikasnost (grijanje/hlađenje)A+++/A++

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
25. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
25. 10. 2026.DStore1.159 KM
25. 10. 2026.eKstore1.049 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.079 KM
25. 10. 2026.Techno Shop1.079 KM
25. 10. 2026.Genelec1.194 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
24. 10. 2026.DStore1.159 KM
24. 10. 2026.eKstore1.049 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.079 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM
24. 10. 2026.Techno Shop1.079 KM
24. 10. 2026.Genelec1.194 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
23. 10. 2026.DStore1.159 KM
23. 10. 2026.eKstore1.049 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.079 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM
23. 10. 2026.Techno Shop1.079 KM
23. 10. 2026.Genelec1.194 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
22. 10. 2026.DStore1.159 KM
22. 10. 2026.eKstore1.049 KM
22. 10. 2026.MegaTechno1.079 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM
22. 10. 2026.Techno Shop1.079 KM
22. 10. 2026.Genelec1.194 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
21. 10. 2026.eKstore1.049 KM
21. 10. 2026.MegaTechno1.079 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM
21. 10. 2026.Genelec1.194 KM
21. 10. 2026.DStore1.159 KM
21. 10. 2026.Techno Shop1.079 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.309 KM
20. 10. 2026.Genelec1.194 KM
20. 10. 2026.DStore1.159 KM
20. 10. 2026.MegaTechno1.079 KM
20. 10. 2026.Drinex Computers1.210 KM

Povezani proizvodi