Škrtica.
TESLA Klima TT51ZA31-1832IAWInverter,R32,WiFi DA 18000Btu snag.5kW

TESLA Klima TT51ZA31-1832IAWInverter,R32,WiFi DA 18000Btu snag.5kW

Kategorija: Klimatizacija i grijanje · Brend: Tesla

od 1.059 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.059 KM (najviša uporediva 1.362 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 1.059 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 26. 10. 2026. 1.059 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 28. 10. 2026. 1.142 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.164 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 27. 10. 2026. 1.190 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.362 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.235 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.279 KM Kupi

Specifikacije

BrandTesla
BrendTesla
ProizvođačTesla
Izvorna kategorijaKlima uredjaji

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp1.235 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.142 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.362 KM
28. 10. 2026.PC Market1.164 KM
27. 10. 2026.ProComp1.235 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.362 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.142 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.190 KM
27. 10. 2026.PC Market1.164 KM
26. 10. 2026.ProComp1.235 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.142 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.059 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.190 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.362 KM
26. 10. 2026.PC Market1.164 KM
26. 10. 2026.eKstore1.059 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.362 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.142 KM
25. 10. 2026.ProComp1.235 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
25. 10. 2026.eKstore1.059 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.047 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.190 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.059 KM
25. 10. 2026.PC Market1.164 KM
24. 10. 2026.ProComp1.235 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
24. 10. 2026.eKstore1.059 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.047 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.059 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.190 KM
24. 10. 2026.PC Market1.164 KM
23. 10. 2026.ProComp1.235 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.279 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.047 KM
23. 10. 2026.eKstore1.059 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.059 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.