Škrtica.
TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 85" U8092H

TV SAMSUNG Crystal UHD 4K 85" U8092H

Kategorija: Televizori · Brend: Samsung

od 2.205 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.205 KM (najviša uporediva 2.627 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 2.205 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.375 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 2.412 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.457 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 2.506 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.537 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 2.589 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 2.627 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.230 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.703 KM Kupi

Specifikacije

HDRHDR, HDR 10+
Boja3840 x 2160 UHD
BrendSamsung
Grupa75"-85" dijagonala
SmartSMART
Komplet3840 x 2160 UHD
ProcesorTizen™ Smart TV
Dimenzije50Hz
Garancija24M
PrijemnikDVB-T2CS2
Dijagonala85"
Rezolucija4K
PovezivanjeWiFi5, BT5.3
PriključciHDMI x 3, USB x 1, LAN, Cl
ProizvodjacSAMSUNG
Garancija mj12 M
ProizvođačSamsung
Brzina čitanjaTizen
Energetski razredG
Dijagonala zaslona215 cm (85")
Izvorna kategorijaTelevizori
Rezolucija zaslona3840 x 2160 UHD
Dimenzije Š x D x V1889,9 x 326 x 1132,8 mm
Broj stranica za ispisLED

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.ProComp2.703 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
28. 10. 2026.Mitalex2.506 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.457 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.537 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.412 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.375 KM
28. 10. 2026.eKstore2.627 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop2.205 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.230 KM
27. 10. 2026.ProComp2.703 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
27. 10. 2026.eKstore2.627 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.457 KM
27. 10. 2026.Mitalex2.506 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.537 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.375 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.412 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop2.205 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.230 KM
26. 10. 2026.ProComp2.703 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
26. 10. 2026.Mitalex2.506 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba2.412 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.375 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop2.205 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.537 KM
26. 10. 2026.ABC Shop2.230 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.457 KM
26. 10. 2026.eKstore2.627 KM
25. 10. 2026.Mitalex2.506 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.537 KM
25. 10. 2026.ProComp2.703 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.589 KM
25. 10. 2026.eKstore2.627 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.457 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.285 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.375 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba2.412 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop2.205 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.