Škrtica.
Ubiquiti UniFi Redundant Power System

Ubiquiti UniFi Redundant Power System

Kategorija: Ostalo · Brend: Ubiquiti

od 1.157 KM

Ponude iz 6 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.157 KM, ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (6)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 2. 8. 2026. 1.157 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 2. 8. 2026. 1.169 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 24. 7. 2026. 1.195 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 1.242 KM Kupi
ITS Com Dostupnost nepoznata 2. 8. 2026. 1.344 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 26. 10. 2026. 1.205 KM Kupi

Specifikacije

BrandUbiquiti
BrendUBIQUITI
Garancija1 godina
ProizvođačUbiquiti
Izvorna kategorijaNapojne Jedinice

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm1.242 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.205 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.205 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.242 KM
16. 10. 2026.Biscomm993 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions1.205 KM
2. 8. 2026.Biscomm993 KM
2. 8. 2026.ITS Com1.344 KM
2. 8. 2026.PC Market1.169 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions1.205 KM
2. 8. 2026.No Limit Technology1.157 KM

Povezani proizvodi