Škrtica.
Ugradbena pećnica ELECTROLUX LOE8P39Z

Ugradbena pećnica ELECTROLUX LOE8P39Z

Kategorija: Pećnice · Brend: Electrolux

od 1.063 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.063 KM (najviša uporediva 1.315 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 1.063 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 1.063 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.085 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 1.091 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 1.118 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 1.244 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 1.249 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 1.315 KM Kupi
eKstore Na stanju 28. 10. 2026. 1.315 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.039 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-LOE8P39Z
BrendElectrolux
Garancija5L
Na stanju4
KategorijaRerne
ProizvodjacELECTROLUX
ProizvođačElectrolux
Tip_proizvodaPEĆNICA
Izvorna kategorijaBijela tehnika

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Biscomm1.244 KM
28. 10. 2026.eKstore1.315 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba1.118 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.039 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.085 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.315 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop1.091 KM
28. 10. 2026.PC Market1.063 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.199 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.039 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.199 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.244 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.118 KM
27. 10. 2026.eKstore1.315 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.085 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.315 KM
27. 10. 2026.PC Market1.063 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop1.091 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.244 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.199 KM
26. 10. 2026.eKstore1.315 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.315 KM
26. 10. 2026.PC Market1.063 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.244 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.039 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.118 KM
25. 10. 2026.Biscomm957 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.085 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.315 KM
25. 10. 2026.PC Market1.063 KM
25. 10. 2026.eKstore1.315 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop1.091 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.199 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.039 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH1.199 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.249 KM
24. 10. 2026.Biscomm957 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.