Škrtica.
Video konferencijski sistem Yealink A50-010

Video konferencijski sistem Yealink A50-010

Kategorija: Ostalo

od 7.983 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 7.983 KM (najviša uporediva 9.827 KM), ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 7.983 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 25. 10. 2026. 8.189 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 8.189 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 8.516 KM Kupi
CPU Infotech Dostupnost nepoznata 2. 8. 2026. 8.819 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 8.819 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 9.309 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 9.827 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-1206706
BojaAll-in-One
BrendYealink
GrupaVideo konferencni sistemi MS Teams
KompletAll-in-One
NamjenaTeams
DimenzijeAll-in-One
Na stanju1
KategorijaVideo konferencija
ProizvođačYealink
Brzina čitanjasrednja soba
Operativni sistemAndroid
Izvorna kategorijaVideo konferencija
Broj stranica za ispisTeams

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Drinex Computers9.309 KM
26. 10. 2026.Biscomm8.516 KM
26. 10. 2026.PC Market8.819 KM
25. 10. 2026.PC Market8.819 KM
25. 10. 2026.eKstore8.189 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions8.189 KM
25. 10. 2026.Mitalex9.827 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba7.983 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers9.309 KM
25. 10. 2026.Biscomm8.516 KM
16. 10. 2026.Biscomm6.551 KM
16. 10. 2026.PC Market8.819 KM
16. 10. 2026.eKstore8.189 KM
16. 10. 2026.RedBit Solutions8.189 KM
16. 10. 2026.Mitalex9.827 KM
16. 10. 2026.Drinex Computers9.309 KM
16. 10. 2026.Nabavi.ba7.983 KM
2. 8. 2026.Biscomm6.551 KM
2. 8. 2026.PC Market8.819 KM
2. 8. 2026.eKstore8.189 KM
2. 8. 2026.RedBit Solutions8.189 KM
2. 8. 2026.Mitalex9.827 KM
2. 8. 2026.Nabavi.ba7.983 KM
2. 8. 2026.Drinex Computers9.309 KM
2. 8. 2026.CPU Infotech8.819 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.