Škrtica.
VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-12CH35AEHI+ R32

VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-12CH35AEHI+ R32

Kategorija: Klimatizacija i grijanje · Brend: Vivax

od 1.124 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.124 KM, ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 16. 10. 2026. 1.124 KM Kupi
Kupiklimu Na stanju 28. 10. 2026. 1.199 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.299 KM Kupi
MG Mind Na stanju 26. 10. 2026. 1.311 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 21. 10. 2026. 1.395 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.579 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.865 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.171 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.249 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.299 KM Kupi

Specifikacije

TipInverter
BojaBijela
BrandVivax
Buka - UJ21.5
Buka - VJ53.5
Garancija60
Snaga klime12000BTU (3.5kw)
Vrsta klimeInverter
Neto težina37.7
ProizvođačVivax
Protok zraka700
Boja uređajaBijela
Jamstveni rok60
Jačina (Btu)12000
Vrsta UređajaInverter
COP koeficijent7
FunkcionalnostiTurbo mode, Golden fin, Ionizator, ECO mode, 1W Stand by, I feel funkcija - Follow me, Automatski način rada, Noćni način rada, Auto swing, Memorija zadnjeg načina rada, Detekcija i prikaz greške, 24h
SCOP koeficijent4.6
SEER koeficijent8.5
Izvorna kategorijaKlima uređaji
Rashladno sredstvoR32
Za prostor do (m2)40
Max. dužina cijevi25
Max. visinska razlika10
Kapacitet odvlaživanja1.2
Neto dimenzije - dubina303
Neto dimenzije - visina555
Energ. klasa (hlađenje)A+++
Kapacitet hlađenja (kW)3.52
Neto dimenzije - širina765
Energetska klasa grijanjaA++
Energetska klasa hlađenjaA+++
Nadopuna rashladnog medija12
Promjer cijevi plinske faze3/8
Promjer cijevi tekuće faze1/4
Minimalni kapacitet grijanja0.88
Nominalni kapacitet grijanja3.81
Prednapunjena dužina cijevi5
Maksimalni kapacitet grijanja4.4
Minimalni kapacitet hlađenja1.32
Nominalni kapacitet hlađenja3.52
Maksimalni kapacitet hlađenja4.31
Nominalna ulazna snaga grijanj950
Jačina zvuka pri standardnim u62
Nominalna ulazna snaga hlađenj900
Područje rada u modu hlađenja-15≤T≤50
Razmak nosača vanjske jedinice452
Predviđeno opterećenje pri gri2.5
Predviđeno opterećenje pri hla3.5

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.171 KM
28. 10. 2026.ProComp1.442 KM
28. 10. 2026.Kupiklimu1.199 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.579 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.865 KM
28. 10. 2026.Techno Shop1.249 KM
28. 10. 2026.ProComp1.171 KM
28. 10. 2026.ProComp1.442 KM
28. 10. 2026.ProComp1.171 KM
28. 10. 2026.ProComp1.442 KM
28. 10. 2026.DStore1.299 KM
27. 10. 2026.ProComp1.442 KM
27. 10. 2026.ProComp1.171 KM
27. 10. 2026.ProComp1.442 KM
27. 10. 2026.ProComp1.171 KM
27. 10. 2026.ProComp1.442 KM
27. 10. 2026.ProComp1.171 KM
27. 10. 2026.Kupiklimu1.199 KM
27. 10. 2026.ProComp1.442 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.579 KM
27. 10. 2026.DStore1.299 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.865 KM
27. 10. 2026.Techno Shop1.249 KM
26. 10. 2026.ProComp1.171 KM
26. 10. 2026.Kupiklimu1.199 KM
26. 10. 2026.ProComp1.442 KM
26. 10. 2026.DStore1.299 KM
26. 10. 2026.MG Mind1.311 KM
25. 10. 2026.ProComp1.442 KM
25. 10. 2026.ProComp1.171 KM
25. 10. 2026.MG Mind1.311 KM
25. 10. 2026.PC Market1.299 KM
25. 10. 2026.ProComp1.442 KM
25. 10. 2026.ProComp1.171 KM
25. 10. 2026.ProComp1.442 KM
25. 10. 2026.ProComp1.171 KM
25. 10. 2026.ProComp1.442 KM
25. 10. 2026.ProComp1.171 KM
25. 10. 2026.Kupiklimu1.199 KM
25. 10. 2026.ProComp1.442 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.