Škrtica.
VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-12CH35AEHI+ R32 GOLD

VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-12CH35AEHI+ R32 GOLD

Kategorija: Klimatizacija i grijanje · Brend: Vivax

od 1.299 KM

Ponude iz 11 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.299 KM (najviša uporediva 2.020 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (11)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
PC Market Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.299 KM Kupi
Kupiklimu Na stanju 28. 10. 2026. 1.299 KM Kupi
EM-Electronics Na stanju 26. 10. 2026. 1.400 KM Kupi
MG Mind Na stanju 26. 10. 2026. 1.423 KM Kupi
Tehnostar Na stanju 26. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.719 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.020 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.566 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.960 KM Kupi
Giga Nema na stanju 15. 9. 2026. 1.336 KM Kupi

Specifikacije

TipInverter
Garancija60 mjeseci
Snaga klime12000BTU (3.5kw)
Vrsta klimeInverter
ProizvođačVivax
Izvorna kategorijaKlima uređaji
Za prostor do (m2)40
Energ. klasa (hlađenje)A+++
Kapacitet hlađenja (kW)3.52

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.566 KM
29. 10. 2026.ProComp1.272 KM
28. 10. 2026.ProComp1.566 KM
28. 10. 2026.Kupiklimu1.299 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.960 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.020 KM
28. 10. 2026.Techno Shop1.499 KM
28. 10. 2026.ProComp1.272 KM
28. 10. 2026.ProComp1.566 KM
28. 10. 2026.ProComp1.272 KM
28. 10. 2026.ProComp1.566 KM
27. 10. 2026.ProComp1.566 KM
27. 10. 2026.ProComp1.272 KM
27. 10. 2026.ProComp1.566 KM
27. 10. 2026.ProComp1.272 KM
27. 10. 2026.ProComp1.566 KM
27. 10. 2026.ProComp1.272 KM
27. 10. 2026.Kupiklimu1.299 KM
27. 10. 2026.ProComp1.566 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.719 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.960 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.020 KM
27. 10. 2026.Techno Shop1.499 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.020 KM
26. 10. 2026.ProComp1.272 KM
26. 10. 2026.Kupiklimu1.299 KM
26. 10. 2026.Tehnostar1.499 KM
26. 10. 2026.ProComp1.566 KM
26. 10. 2026.MG Mind1.423 KM
26. 10. 2026.EM-Electronics1.400 KM
25. 10. 2026.ProComp1.566 KM
25. 10. 2026.ProComp1.272 KM
25. 10. 2026.MG Mind1.423 KM
25. 10. 2026.EM-Electronics1.400 KM
25. 10. 2026.PC Market1.299 KM
25. 10. 2026.ProComp1.566 KM
25. 10. 2026.ProComp1.272 KM
25. 10. 2026.ProComp1.566 KM
25. 10. 2026.ProComp1.272 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.