Škrtica.
VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-18CH50AEHI+ R32 SILVER

VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-18CH50AEHI+ R32 SILVER

Kategorija: Klimatizacija i grijanje · Brend: Vivax

od 1.975 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.975 KM (najviša uporediva 2.805 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Kupiklimu Na stanju 28. 10. 2026. 1.975 KM Kupi
MG Mind Na stanju 26. 10. 2026. 1.975 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 25. 10. 2026. 2.086 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.379 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 2.805 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 2.173 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.720 KM Kupi
Giga Nema na stanju 15. 9. 2026. 1.860 KM Kupi

Specifikacije

TipInverter
ProizvođačVivax
Izvorna kategorijaKlime
Za prostor do (m2)40
Energ. klasa (hlađenje)A++
Kapacitet hlađenja (kW)3.6

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Kupiklimu1.975 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.805 KM
28. 10. 2026.Techno Shop2.099 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.720 KM
27. 10. 2026.Techno Shop2.099 KM
27. 10. 2026.Kupiklimu1.975 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
27. 10. 2026.ABC Shop2.720 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.805 KM
26. 10. 2026.Kupiklimu1.975 KM
26. 10. 2026.ABC Shop2.720 KM
26. 10. 2026.MG Mind1.975 KM
25. 10. 2026.MG Mind1.975 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop2.086 KM
25. 10. 2026.Techno Shop2.099 KM
25. 10. 2026.Kupiklimu1.975 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
25. 10. 2026.ABC Shop2.720 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.805 KM
24. 10. 2026.Techno Shop2.099 KM
24. 10. 2026.Kupiklimu1.975 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
24. 10. 2026.ABC Shop2.720 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers2.805 KM
23. 10. 2026.Kupiklimu1.975 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
23. 10. 2026.ABC Shop2.720 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers2.805 KM
23. 10. 2026.Techno Shop2.099 KM
22. 10. 2026.Kupiklimu1.975 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
22. 10. 2026.ABC Shop2.720 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers2.805 KM
21. 10. 2026.Techno Shop2.099 KM
21. 10. 2026.Kupiklimu1.975 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.379 KM
21. 10. 2026.ABC Shop2.720 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers2.805 KM
20. 10. 2026.Kupiklimu1.975 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.