Škrtica.
VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-24CH70AERI+ R32

VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-24CH70AERI+ R32

Kategorija: Klimatizacija i grijanje · Brend: Vivax

od 2.303 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.303 KM (najviša uporediva 3.270 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Kupiklimu Na stanju 28. 10. 2026. 2.303 KM Kupi
MG Mind Na stanju 26. 10. 2026. 2.303 KM Kupi
Ekostan Na stanju 26. 10. 2026. 2.735 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.779 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 3.270 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.299 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 20. 10. 2026. 2.879 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.175 KM Kupi

Specifikacije

TipInverter
Buka - UJ25
Buka - VJ60.5
Garancija60 mjeseci
Neto težina57.6
ProizvođačVivax
Protok zraka1020
Boja uređajaBijela
Jamstveni rok60
Vrsta UređajaInverter
FunkcionalnostiTurbo mode, Golden fin, Ionizator, ECO mode, 1W Stand by, I feel funkcija - Follow me, Automatski način rada, Noćni način rada, Auto swing, Memorija zadnjeg načina rada, Detekcija i prikaz greške, 24h
SCOP koeficijent4
SEER koeficijent6.5
Izvorna kategorijaKlime
Rashladno sredstvoR32
Za prostor do (m2)100
Max. dužina cijevi30
Max. visinska razlika20
Kapacitet odvlaživanja2.4
Neto dimenzije - dubina342
Neto dimenzije - visina673
Energ. klasa (hlađenje)A++
Kapacitet hlađenja (kW)6.8
Neto dimenzije - širina890
Energetska klasa grijanjaA+
Energetska klasa hlađenjaA++
Nadopuna rashladnog medija24
Promjer cijevi plinske faze5/8
Promjer cijevi tekuće faze3/8
Minimalni kapacitet grijanja1.556
Nominalni kapacitet grijanja7.327
Prednapunjena dužina cijevi5
Maksimalni kapacitet grijanja8.21
Minimalni kapacitet hlađenja2.11
Nominalni kapacitet hlađenja7.034
Maksimalni kapacitet hlađenja8.21
Nominalna ulazna snaga grijanj2130
Područje rada u modu grijanja-20≤T≤24
Jačina zvuka pri standardnim u67
Nominalna ulazna snaga hlađenj2510
Područje rada u modu hlađenja-15≤T≤50
Razmak nosača vanjske jedinice663
Predviđeno opterećenje pri gri4.9
Predviđeno opterećenje pri hla7

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.779 KM
28. 10. 2026.Kupiklimu2.303 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.270 KM
28. 10. 2026.ABC Shop3.175 KM
28. 10. 2026.Techno Shop2.299 KM
27. 10. 2026.ABC Shop3.175 KM
27. 10. 2026.Techno Shop2.299 KM
27. 10. 2026.Kupiklimu2.303 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.779 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.270 KM
26. 10. 2026.Kupiklimu2.303 KM
26. 10. 2026.Ekostan2.735 KM
26. 10. 2026.ABC Shop3.175 KM
26. 10. 2026.Techno Shop2.299 KM
26. 10. 2026.MG Mind2.303 KM
25. 10. 2026.Ekostan2.735 KM
25. 10. 2026.MG Mind2.303 KM
25. 10. 2026.ABC Shop3.175 KM
25. 10. 2026.Techno Shop2.299 KM
25. 10. 2026.Kupiklimu2.303 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.779 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.270 KM
24. 10. 2026.ABC Shop3.175 KM
24. 10. 2026.Techno Shop2.299 KM
24. 10. 2026.Kupiklimu2.303 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.779 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers3.270 KM
23. 10. 2026.ABC Shop3.175 KM
23. 10. 2026.Kupiklimu2.303 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.779 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers3.270 KM
23. 10. 2026.Techno Shop2.299 KM
22. 10. 2026.ABC Shop3.175 KM
22. 10. 2026.Techno Shop2.299 KM
22. 10. 2026.Kupiklimu2.303 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.779 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers3.270 KM
21. 10. 2026.ABC Shop3.175 KM
21. 10. 2026.Kupiklimu2.303 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.779 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.