Škrtica.
VIVAX HOME frižider CF-3781DNF BG

VIVAX HOME frižider CF-3781DNF BG

Kategorija: Frižideri · Brend: Vivax

od 1.095 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.095 KM (najviša uporediva 1.520 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
BG-Elektronik Na stanju 28. 10. 2026. 1.095 KM Kupi
MG Mind Na stanju 28. 10. 2026. 1.169 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 12. 8. 2026. 1.335 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.499 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 1.520 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.169 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.263 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.339 KM Kupi

Specifikacije

BrendVivax
Garancija60 mjeseci
ProizvođačVivax
Izvorna kategorijaFrižideri

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.MG Mind1.169 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.520 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH1.339 KM
28. 10. 2026.ProComp1.263 KM
28. 10. 2026.BG-Elektronik1.095 KM
28. 10. 2026.Techno Shop1.169 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.339 KM
27. 10. 2026.ProComp1.263 KM
27. 10. 2026.Techno Shop1.169 KM
27. 10. 2026.MG Mind1.169 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
27. 10. 2026.BG-Elektronik1.095 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.520 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.339 KM
26. 10. 2026.ProComp1.263 KM
26. 10. 2026.Techno Shop1.169 KM
26. 10. 2026.MG Mind1.169 KM
26. 10. 2026.BG-Elektronik1.095 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.339 KM
25. 10. 2026.ProComp1.263 KM
25. 10. 2026.Techno Shop1.169 KM
25. 10. 2026.MG Mind1.169 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
25. 10. 2026.BG-Elektronik1.095 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.520 KM
24. 10. 2026.MG Mind1.169 KM
24. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers1.520 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH1.339 KM
24. 10. 2026.ProComp1.263 KM
24. 10. 2026.BG-Elektronik1.095 KM
24. 10. 2026.Techno Shop1.169 KM
23. 10. 2026.eKupi BiH1.339 KM
23. 10. 2026.ProComp1.263 KM
23. 10. 2026.Techno Shop1.169 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.499 KM
23. 10. 2026.BG-Elektronik1.095 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.520 KM
23. 10. 2026.MG Mind1.169 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.