Škrtica.
XFX Swift AMD Radeon RX 9070XT White Triple fan Gaming Edition with 16GB GDDR6 HDMI 3xDP, AMD RDNA 4

XFX Swift AMD Radeon RX 9070XT White Triple fan Gaming Edition with 16GB GDDR6 HDMI 3xDP, AMD RDNA 4

Kategorija: Ostalo · Brend: AMD

od 1.749 KM

Ponude iz 9 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.749 KM (najviša uporediva 2.090 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (9)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
MegaTechno Na stanju 26. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 13. 10. 2026. 1.884 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 12. 10. 2026. 1.925 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.090 KM Kupi
ITS Com Dostupnost nepoznata 13. 10. 2026. 2.222 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 12. 10. 2026. 2.222 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.765 KM Kupi
RedBit Solutions Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.942 KM Kupi
A1 Team Nema na stanju 28. 10. 2026. 2.039 KM Kupi

Specifikacije

PortOstalo
BrendXFX
ModelAMD Radeon RX 9070XT
EAN Kod840191502767
Memorija16GB
VRAM TipGDDR6
GPU BrandAMD
GPU model9070XT
Garancija36 mjeseci
Sabirnica256bit
pa_grafikaAMD Radeon RX 9000 Series
Dubina (mm)325 mm
ProizvođačXfx
Tip MemorijeGDDR6 SDRAM
Tip memorijeGDDR6
Širina (mm)150 mm
2D/3D FunkcijeAMD Radeon Chill <br/>AMD FreeSync <br/>AMD Radeon Enhanced Sync <br/>AMD Radeon Image Sharpening <br/>AMD Radeon Boost <br/>AMD FidelityFX <br/>AMD Radeon Anti-Lag <br/>AMD Smart Access Memory <br/>A
2D/3D funkcijeAMD Radeon Chill <br/>AMD FreeSync <br/>AMD Radeon Enhanced Sync <br/>AMD Radeon Image Sharpening <br/>AMD Radeon Boost <br/>AMD FidelityFX <br/>AMD Radeon Anti-Lag <br/>AMD Smart Access Memory <br/>A
RAM - memorija16 GB
Podrška Za APIDirectX 12.0 <br/>OpenGL 4.6
Naziv GPU JezgreNavi 48 XL
Broj GPU Jedinica1
Broj GPU jedinica1
Brzina GPU Jezgre1660 MHz
Komada U Pakovanju1
Pakovanja U Kutiji6
Tip HDMI KonektoraHDMI (Type A)
Fill Rate (Pikseli)380.2 GP/s
Maks. Broj Monitora4
Propusnost Memorije640 GB/s
Fill Rate (Teksture)760.3 GT/s
Broj Compute Jedinica64
Broj Stream Procesora4096
Broj compute jedinica64
Broj stream procesora4096
Brzina Video Memorije20 Gbps
Spoljašnje Napajanje2 x 8 pin
Broj HDMI Priključaka1
Broj HDMI priključaka1
Dužina Pakovanja (mm)460 mm
Širina Pakovanja (mm)395 mm
Širina Utorа Kartice3.5 slot
Boost Brzina GPU Jezgre2970 MHz
Broj Ray-Tracing Jezgri64
Broj ray-tracing jezgri64
Širina sabirnice (bit)1024 i više
Kapacitet Video Memorije16 GB
Bruto Težina Kutije (kg)15.3 kg
Potrebna Izlazna Snaga PSU800 W
Neto Težina Pakovanja (kg)2.03 kg
Propusnost Memorijskog Busa256 bit
Bruto Težina Pakovanja (kg)2.5 kg
Povrat Proizvoda U GarancijiYes
Broj DisplayPort Priključaka3
Broj DisplayPort priključaka3
Broj Texture Mapping Jedinica256
Broj texture mapping jedinica256
Kriteriji Validacije GarancijeSerial Number
Broj Render Output Jedinica (ROP)128
Broj render output jedinica (ROP)128

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
28. 10. 2026.ABC Shop1.765 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions1.942 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.090 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.090 KM
27. 10. 2026.ABC Shop1.765 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.942 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
26. 10. 2026.ABC Shop1.765 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.749 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.090 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.942 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.090 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
25. 10. 2026.ABC Shop1.765 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.672 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.942 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.749 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
24. 10. 2026.ABC Shop1.765 KM
24. 10. 2026.Biscomm1.672 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.942 KM
24. 10. 2026.MegaTechno1.749 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
23. 10. 2026.ABC Shop1.765 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.942 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.672 KM
23. 10. 2026.MegaTechno1.749 KM
22. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
22. 10. 2026.ABC Shop1.765 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.942 KM
22. 10. 2026.MegaTechno1.749 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.672 KM
21. 10. 2026.A1 Team2.039 KM
21. 10. 2026.ABC Shop1.765 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.942 KM
21. 10. 2026.MegaTechno1.749 KM
21. 10. 2026.Biscomm1.672 KM
20. 10. 2026.A1 Team2.039 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.