Škrtica.
Xiaomi robot usisivač 5 usisna snaga 20000 Pa stanica za čišćenje

Xiaomi robot usisivač 5 usisna snaga 20000 Pa stanica za čišćenje

Kategorija: Mali kućanski aparati · Brend: Xiaomi

od 1.076 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.076 KM (najviša uporediva 1.289 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Na stanju 29. 10. 2026. 1.076 KM Kupi
PC Market Na stanju 29. 10. 2026. 1.097 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 29. 10. 2026. 1.120 KM Kupi
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 1.189 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 29. 10. 2026. 1.190 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 1.284 KM Kupi
A1 Team Na stanju 29. 10. 2026. 1.289 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 1.164 KM Kupi

Specifikacije

BrandXiaomi
BrendXiaomi
Garancija1 godina
ProizvođačXiaomi
Tip UsisavačaRobot
Boja UsisivačaBijela
Snaga UsisivačaN/R
Izvorna kategorijaUsisivači

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp1.164 KM
29. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
29. 10. 2026.No Limit Technology1.076 KM
29. 10. 2026.Biscomm1.284 KM
29. 10. 2026.eKstore1.189 KM
29. 10. 2026.MegaTechno1.190 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers1.120 KM
29. 10. 2026.PC Market1.097 KM
28. 10. 2026.ProComp1.164 KM
28. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
28. 10. 2026.eKstore1.189 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers1.120 KM
28. 10. 2026.Biscomm1.284 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology1.076 KM
28. 10. 2026.MegaTechno1.190 KM
28. 10. 2026.PC Market1.097 KM
27. 10. 2026.ProComp1.164 KM
27. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
27. 10. 2026.eKstore1.189 KM
27. 10. 2026.Biscomm1.284 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.076 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers1.120 KM
27. 10. 2026.MegaTechno1.190 KM
27. 10. 2026.PC Market1.097 KM
26. 10. 2026.ProComp1.164 KM
26. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology1.076 KM
26. 10. 2026.Biscomm1.284 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers1.120 KM
26. 10. 2026.MegaTechno1.190 KM
26. 10. 2026.PC Market1.097 KM
26. 10. 2026.eKstore1.189 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.284 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.076 KM
25. 10. 2026.ProComp1.164 KM
25. 10. 2026.A1 Team1.289 KM
25. 10. 2026.eKstore1.189 KM
25. 10. 2026.Biscomm987 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.120 KM
25. 10. 2026.MegaTechno1.190 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.