Škrtica.
Apple iPhone 17 Pro Max eSim 256GB Silver

Apple iPhone 17 Pro Max eSim 256GB Silver

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Apple

od 2.932 KM

Ponude iz 25 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.932 KM (najviša uporediva 4.038 KM), ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (25)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
No Limit Technology Na stanju 26. 10. 2026. 2.932 KM Kupi
Mobishop Na stanju 26. 10. 2026. 2.970 KM Kupi
Kupix Na stanju 26. 10. 2026. 3.000 KM Kupi
Hdshop Na stanju 15. 8. 2026. 3.000 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 26. 10. 2026. 3.125 KM Kupi
Mobilnitelefoni Na stanju 26. 10. 2026. 3.199 KM Kupi
MobilMD Na stanju 26. 10. 2026. 3.300 KM Kupi
Mobiteli.ba Na stanju 18. 8. 2026. 3.330 KM Kupi
Mobitech Na stanju 26. 10. 2026. 3.350 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 3.359 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 3.389 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 3.609 KM Kupi
ITS Com Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 3.977 KM Kupi
eKstore Na stanju 26. 10. 2026. 3.977 KM Kupi
Biscomm Na stanju 26. 10. 2026. 3.997 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 26. 10. 2026. 4.038 KM Kupi
MegaTechno Na stanju 16. 7. 2026. 4.200 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 2.959 KM Kupi
Fontele.ba Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 2.999 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 3.000 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 3.085 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 3.199 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 26. 10. 2026. 3.360 KM Kupi
MediaMax Nema na stanju 12. 10. 2026. 2.725 KM Kupi
Omega Web Shop Nema na stanju 26. 10. 2026. 3.099 KM Kupi

Specifikacije

BojaSrebrena
BrandApple
BrendApple
MarkaApple
Pohrana256GB
ProcesorA19 Pro
RAM (GB)12
pa_brandApple
Garancija12 month(s)
ProizvodjacApple
Sistem (OS)iOS
Pohrana (GB)256
ProizvođačApple
Brend (marka)Iphone
Model telefonaiPhone 17 Pro Max
Izvorna kategorijaASBIS - ZALIHA > Consumer Laptopi > Laptopi i Monitori
Zadnja kamera (MP)48MP
Veličina ekrana (inch)6.7"

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.Biscomm3.997 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.610 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.609 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.999 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.609 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.289 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.997 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.610 KM
26. 10. 2026.ProComp2.959 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.999 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.289 KM
26. 10. 2026.Mobishop2.970 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH3.360 KM
26. 10. 2026.Kupix3.000 KM
26. 10. 2026.ABC Shop3.085 KM
26. 10. 2026.No Limit Technology2.932 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.389 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.997 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.752 KM
26. 10. 2026.Mobitech3.350 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.610 KM
26. 10. 2026.DStore3.000 KM
26. 10. 2026.Mobilnitelefoni3.199 KM
26. 10. 2026.Omega Web Shop3.099 KM
26. 10. 2026.MobilMD3.300 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba4.038 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop3.125 KM
26. 10. 2026.Techno Shop3.199 KM
26. 10. 2026.Fontele.ba2.999 KM
26. 10. 2026.ITS Com3.977 KM
26. 10. 2026.eKstore3.977 KM
25. 10. 2026.Omega Web Shop3.199 KM
25. 10. 2026.Omega Web Shop2.899 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.752 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.609 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.999 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.997 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.610 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.609 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.289 KM

Povezani proizvodi