Škrtica.
Apple iPhone 17 256GB Only eSim Deep White

Apple iPhone 17 256GB Only eSim Deep White

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Apple

od 2.019 KM

Ponude iz 25 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.019 KM, ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (25)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Hdshop Na stanju 15. 8. 2026. 2.019 KM Kupi
Mobiteli.ba Na stanju 18. 8. 2026. 2.020 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
Kupix Na stanju 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
Mobilnitelefoni Na stanju 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
Mobitech Na stanju 28. 10. 2026. 2.140 KM Kupi
MediaMax Na stanju 28. 10. 2026. 2.176 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.199 KM Kupi
No Limit Technology Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.243 KM Kupi
Mobishop Na stanju 28. 10. 2026. 2.250 KM Kupi
Ekutak Na stanju 28. 10. 2026. 2.333 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 2.468 KM Kupi
MobilMD Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.500 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.519 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 2.832 KM Kupi
Imtec Dostupnost nepoznata 3. 8. 2026. 1.920 KM Kupi
Fontele.ba Dostupnost nepoznata 27. 7. 2026. 2.025 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.099 KM Kupi
Domod Dostupnost nepoznata 14. 7. 2026. 2.099 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 13. 7. 2026. 2.231 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.264 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.355 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.670 KM Kupi
Omega Web Shop Nema na stanju 28. 10. 2026. 1.990 KM Kupi

Specifikacije

ean4549995649161
Bojabijela"
BrandApple
MarkaApple
PartNo17 256GB White
Mob SIMeSIM
Pohrana256GB
ProcesorA19
RAM (GB)8GB
pa_brandApple
Garancija1 godina
Mob senzoriAkcelerometar, Barometar, Compass, Face ID, Virtuelna detekcija blizine, Žiroskop
ProizvodjacApple
Sistem (OS)iOS
Mob baterija3692 mAh
Pohrana (GB)256
ProizvođačApple
Boja mobitelaBijela
Brend (marka)Iphone
Garancija-olx12
Mob OS filteriOS, Nema
Model telefonaiPhone 17
Mob RAM memorija8 GB
Mob zadnje kamere48 MP
Izvorna kategorijaMobilni telefoni > Apple
Zadnja kamera (MP)48MP
Mob interna memorija256 GB
Mob veličina zaslona6.3"
Veličina ekrana (inch)6.1"

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.Mobishop2.250 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.519 KM
28. 10. 2026.Mobishop2.115 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH2.670 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.439 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
28. 10. 2026.No Limit Technology2.243 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.468 KM
28. 10. 2026.ABC Shop2.355 KM
28. 10. 2026.Mobilnitelefoni2.099 KM
28. 10. 2026.DStore2.099 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.317 KM
28. 10. 2026.Mobitech2.140 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba2.832 KM
28. 10. 2026.Ekutak2.333 KM
28. 10. 2026.Omega Web Shop1.990 KM
28. 10. 2026.MediaMax2.176 KM
28. 10. 2026.Kupix2.099 KM
28. 10. 2026.MobilMD2.500 KM
28. 10. 2026.Genelec2.099 KM
28. 10. 2026.ProComp2.264 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.243 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.439 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology2.210 KM
27. 10. 2026.Mobishop2.115 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.317 KM
27. 10. 2026.Ekutak2.333 KM
27. 10. 2026.Ekutak2.267 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.519 KM
27. 10. 2026.Mobishop2.250 KM
27. 10. 2026.Mobishop2.115 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.439 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.317 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.099 KM
27. 10. 2026.Mobishop2.160 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.317 KM
27. 10. 2026.Ekutak2.333 KM
27. 10. 2026.Ekutak2.267 KM

Povezani proizvodi