Škrtica.
Frižider ELECTROLUX EAT6ME53E0

Frižider ELECTROLUX EAT6ME53E0

Kategorija: Frižideri · Brend: Electrolux

od 1.780 KM

Ponude iz 10 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.780 KM (najviša uporediva 2.739 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (10)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Nabavi.ba Na stanju 27. 10. 2026. 1.780 KM Kupi
eKstore Na stanju 27. 10. 2026. 2.111 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 27. 10. 2026. 2.223 KM Kupi
PC Market Na stanju 27. 10. 2026. 2.267 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.267 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 27. 10. 2026. 2.390 KM Kupi
IMEL Shop Na stanju 27. 10. 2026. 2.400 KM Kupi
Biscomm Na stanju 27. 10. 2026. 2.736 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 2.739 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 1.999 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-EAT6ME53E0
BojaAmerički
BrendElectrolux
KompletAmerički
Dimenzije177 cm
Garancija5L
Na stanju4
KategorijaFrižideri
ProizvođačElectrolux
Brzina čitanjaE
Izvorna kategorijaFrizideri
Broj stranica za ispisCrna

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.eKupi BiH1.999 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH1.999 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.739 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.736 KM
27. 10. 2026.eKstore2.111 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba1.780 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.390 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.223 KM
27. 10. 2026.PC Market2.267 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop2.400 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.736 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH1.999 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.223 KM
26. 10. 2026.PC Market2.267 KM
26. 10. 2026.eKstore2.111 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.736 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH1.999 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.739 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.105 KM
25. 10. 2026.eKstore2.111 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba1.780 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.390 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.223 KM
25. 10. 2026.PC Market2.267 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop2.400 KM
24. 10. 2026.eKupi BiH1.999 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.739 KM
24. 10. 2026.Biscomm2.105 KM
24. 10. 2026.Nabavi.ba1.780 KM
24. 10. 2026.Drinex Computers2.390 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.223 KM
24. 10. 2026.PC Market2.267 KM
24. 10. 2026.IMEL Shop2.400 KM
24. 10. 2026.eKstore2.111 KM
23. 10. 2026.eKupi BiH1.999 KM
23. 10. 2026.A1 Team2.739 KM
23. 10. 2026.Biscomm2.105 KM
23. 10. 2026.Nabavi.ba1.780 KM
23. 10. 2026.eKstore2.111 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers2.390 KM

Povezani proizvodi