Škrtica.
HP 15-fd1088nn laptop D0UG7EA

HP 15-fd1088nn laptop D0UG7EA

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 1.599 KM

Ponude iz 8 trgovina. Najniža dostupna cijena: 1.599 KM (najviša uporediva 1.725 KM), ažurirano 26. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (8)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
iConnect Na stanju 25. 10. 2026. 1.599 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 26. 10. 2026. 1.649 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 25. 10. 2026. 1.672 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 25. 10. 2026. 1.725 KM Kupi
Igre.ba Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.649 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.649 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.649 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 25. 10. 2026. 1.649 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM24GB
BrandHP
CPU tipUltra 5
Garancija12 mjeseci
ProizvođačHP
Kapacitet diska1TB
Dijagonala(inch)15.6
Izvorna kategorijaNotebook (Laptopi) > Prenosni računari

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
26. 10. 2026.RedBit Solutions1.649 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers1.725 KM
25. 10. 2026.No Limit Technology1.672 KM
25. 10. 2026.Printeri.ba1.649 KM
25. 10. 2026.Monitori.ba1.649 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions1.649 KM
25. 10. 2026.iConnect1.599 KM
25. 10. 2026.Igre.ba1.649 KM
25. 10. 2026.Laptopi.ba1.649 KM
24. 10. 2026.Monitori.ba1.649 KM
24. 10. 2026.Printeri.ba1.649 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions1.649 KM
24. 10. 2026.iConnect1.599 KM
24. 10. 2026.Igre.ba1.649 KM
24. 10. 2026.Laptopi.ba1.649 KM
23. 10. 2026.Monitori.ba1.649 KM
23. 10. 2026.Printeri.ba1.649 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.649 KM
23. 10. 2026.iConnect1.599 KM
23. 10. 2026.Igre.ba1.649 KM
23. 10. 2026.Laptopi.ba1.649 KM
22. 10. 2026.Printeri.ba1.649 KM
22. 10. 2026.Monitori.ba1.649 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.649 KM
22. 10. 2026.iConnect1.599 KM
22. 10. 2026.Igre.ba1.649 KM
22. 10. 2026.Laptopi.ba1.649 KM
21. 10. 2026.No Limit Technology1.672 KM
21. 10. 2026.Printeri.ba1.649 KM
21. 10. 2026.Monitori.ba1.649 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.649 KM
21. 10. 2026.iConnect1.599 KM
21. 10. 2026.Igre.ba1.649 KM
21. 10. 2026.Laptopi.ba1.649 KM
20. 10. 2026.Printeri.ba1.649 KM
20. 10. 2026.Monitori.ba1.649 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions1.649 KM
20. 10. 2026.No Limit Technology1.672 KM
20. 10. 2026.iConnect1.599 KM
20. 10. 2026.Igre.ba1.649 KM

Povezani proizvodi