Škrtica.
Apple iPhone 16 128GB Ultramarine

Apple iPhone 16 128GB Ultramarine

Kategorija: Mobiteli i pametni telefoni · Brend: Apple

od 1.200 KM

Ponude iz 22 trgovine. Najniža dostupna cijena: 1.200 KM (najviša uporediva 2.553 KM), ažurirano 27. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (22)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Mobitech Na stanju 27. 10. 2026. 1.200 KM Kupi
Mobilnitelefoni Na stanju 27. 10. 2026. 1.699 KM Kupi
Hdshop Na stanju 15. 8. 2026. 1.700 KM Kupi
Mobiteli.ba Na stanju 18. 8. 2026. 1.780 KM Kupi
No Limit Technology Na stanju 27. 10. 2026. 1.848 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 27. 10. 2026. 1.849 KM Kupi
Kupix Na stanju 27. 10. 2026. 1.890 KM Kupi
Mobishop Na stanju 20. 10. 2026. 1.890 KM Kupi
Ekutak Na stanju 27. 10. 2026. 1.933 KM Kupi
MobilMD Na stanju 24. 10. 2026. 2.100 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 27. 10. 2026. 2.553 KM Kupi
TehnoKing Dostupnost nepoznata 13. 7. 2026. 1.768 KM Kupi
Genelec Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 1.849 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 1.878 KM Kupi
DStore Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 1.890 KM Kupi
Techno Shop Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 1.890 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 27. 10. 2026. 2.199 KM Kupi
ABC Shop Dostupnost nepoznata 16. 9. 2026. 2.439 KM Kupi
Omega Web Shop Nema na stanju 27. 10. 2026. 1.640 KM Kupi
MediaMax Nema na stanju 27. 10. 2026. 1.682 KM Kupi
Mekline Nema na stanju 25. 10. 2026. 1.749 KM Kupi
AT Store Nema na stanju 25. 10. 2026. 2.399 KM Kupi

Specifikacije

NFCDa
RAM8GB
Bojaplava
BrandApple
Ekran6.1\"
MarkaApple
ModelApple iPhone 16
KameraZadnje: 48MP Fusion Main, 12MP Ultra Wide; prednja: 12MP TrueDepth
PartNo16 128GB Ultramarine
Zaslon6,1″ Super Retina XDR OLED
DisplejOLED
Pohrana128GB
Memorija128GB
ProcesorHexa-core
RAM (GB)8GB
pa_brandApple
Garancija12 mjeseci
Povezivost5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3
Kamera (MP)48MP
Sistem (OS)iOS
Mob baterija3561 mAh
Pohrana (GB)128
ProizvođačApple
Punjenje (W)25W
Brend (marka)Iphone
Garancija-olx12
Izvorni nazivApple iPhone 16 128GB Ultramarine
Mob OS filteriOS, Nema
Tip proizvodaPametni telefon
Baterija (mAh)3500 mAh
Izvorna šifra95024138
Model telefonaiPhone 16
Rezolucija (px)1179 x 2556
Mob RAM memorija8 GB
Čipset (chipset)Apple A18
Izvorna kategorijaMOBITELI > MOBITELI APPLE
Zadnja kamera (MP)48MP
Mob interna memorija128 GB
Politika povezivanjaSamo identičan puni naziv; sačuvane konfiguracije i varijante
Mob veličina zaslona6.1''
Veličina ekrana (inch)6.1"

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.Kupix1.890 KM
27. 10. 2026.Techno Shop1.890 KM
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.ProComp1.865 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions1.849 KM
27. 10. 2026.No Limit Technology1.848 KM
27. 10. 2026.Mobilnitelefoni1.699 KM
27. 10. 2026.Ekutak1.933 KM
27. 10. 2026.MediaMax1.682 KM
27. 10. 2026.ProComp1.878 KM
27. 10. 2026.Mobitech1.200 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba2.553 KM
27. 10. 2026.Omega Web Shop1.640 KM
27. 10. 2026.DStore1.890 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH2.199 KM
27. 10. 2026.Genelec1.849 KM
26. 10. 2026.ProComp1.878 KM
26. 10. 2026.ProComp1.865 KM
26. 10. 2026.ProComp1.878 KM
26. 10. 2026.ProComp1.865 KM
26. 10. 2026.ProComp1.878 KM
26. 10. 2026.ProComp1.865 KM
26. 10. 2026.ProComp1.878 KM
26. 10. 2026.ProComp1.865 KM

Povezani proizvodi