Škrtica.
HP EliteBook 6 G1i1616″ FHD, U5 235U 2.0/4.9GHz16GB DDR5, 256GB SSD, Windows 11Pro

HP EliteBook 6 G1i1616″ FHD, U5 235U 2.0/4.9GHz16GB DDR5, 256GB SSD, Windows 11Pro

Kategorija: Laptopi · Brend: HP

od 2.020 KM

Ponude iz 7 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.020 KM (najviša uporediva 2.289 KM), ažurirano 29. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (7)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
eKstore Na stanju 29. 10. 2026. 2.020 KM Kupi
Ekutak Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.095 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.125 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 29. 10. 2026. 2.143 KM Kupi
Biscomm Na stanju 29. 10. 2026. 2.282 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.289 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 29. 10. 2026. 2.058 KM Kupi

Specifikacije

CPUIntel
RAM16GB
ean821844331606
BrendHP
CPU tipUltra 5
NamjenaPoslovni/Home/Office
Garancija36 mjeseci
ProizvođačHP
Garancija-olx36
Kapacitet diska256GB
Dijagonala(inch)16
Izvorna kategorijaLaptopi

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
29. 10. 2026.ProComp2.058 KM
29. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
29. 10. 2026.RedBit Solutions2.143 KM
29. 10. 2026.eKstore2.020 KM
29. 10. 2026.Biscomm2.282 KM
29. 10. 2026.Ekutak2.095 KM
29. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
28. 10. 2026.ProComp2.058 KM
28. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions2.143 KM
28. 10. 2026.Biscomm2.282 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
28. 10. 2026.Ekutak2.095 KM
28. 10. 2026.eKstore2.020 KM
27. 10. 2026.ProComp2.058 KM
27. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
27. 10. 2026.eKstore2.020 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions2.143 KM
27. 10. 2026.Biscomm2.282 KM
27. 10. 2026.Ekutak2.095 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
26. 10. 2026.ProComp2.058 KM
26. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
26. 10. 2026.Ekutak2.095 KM
26. 10. 2026.Biscomm2.282 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions2.143 KM
26. 10. 2026.eKstore2.020 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.282 KM
25. 10. 2026.ProComp2.058 KM
25. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions2.143 KM
25. 10. 2026.eKstore2.020 KM
25. 10. 2026.Biscomm1.871 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers2.125 KM
25. 10. 2026.Ekutak2.095 KM
24. 10. 2026.ProComp2.058 KM
24. 10. 2026.A1 Team2.289 KM
24. 10. 2026.RedBit Solutions2.143 KM
24. 10. 2026.eKstore2.020 KM

Povezani proizvodi

Povezani proizvodi trenutno nisu dostupni. Ponude za ovaj proizvod prikazane su iznad.