Škrtica.
Projektor EPSON EF-61R

Projektor EPSON EF-61R

Kategorija: Ostalo · Brend: Epson

od 1.133 KM

Dostupan u 12 trgovina, najniža cijena 1.133 KM (najviša 1.419 KM), provjereno 23. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
Biscomm Na stanju 23. 10. 2026. 1.133 KM Kupi
PC Market Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.216 KM Kupi
Nabavi.ba Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.275 KM Kupi
Mitalex Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.280 KM Kupi
eKstore Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.287 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 23. 10. 2026. 1.287 KM Kupi
Drinex Computers Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.315 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.332 KM Kupi
Laptopi.ba Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.369 KM Kupi
Monitori.ba Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.369 KM Kupi
Printeri.ba Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.369 KM Kupi
A1 Team Dostupnost nepoznata 23. 10. 2026. 1.419 KM Kupi

Specifikacije

BojaPrenosni
BrendEPSON
GrupaOstalo
KompletPrenosni
GlasnostNormalno:24 dB (A) - Štedljivo:20 dB (A)
Kontrastover 5.000.000 : 1
Dimenzije1080p
Garancijaover 5.000.000 : 1
Rezolucija1080p
Garancija mj60 Mjeseci U servisu ili 12.000 h
Osvjetljenje700 lumen u skladu sa standardom IDMS15.4
ProizvođačEPSON
Brzina čitanja3LCD
Format projekcije16:9
Izvorna kategorijaProjektori
Bežično povezivanjeDa
Dimenzije Š x D x V199 X 190 X 75 MM
Broj stranica za ispis700 lumen u skladu sa standardom IDMS15.4
Povezivanje pored HDMIUSB 2.0-A, USB 2.0 tipa B, HDMI (ARC/eARC), Wi-Fi 6, Bluetooth® 5.2

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
23. 10. 2026.ProComp1.332 KM
23. 10. 2026.A1 Team1.419 KM
23. 10. 2026.RedBit Solutions1.287 KM
23. 10. 2026.Biscomm1.133 KM
23. 10. 2026.Nabavi.ba1.275 KM
23. 10. 2026.eKstore1.287 KM
23. 10. 2026.Mitalex1.280 KM
23. 10. 2026.Drinex Computers1.315 KM
23. 10. 2026.Monitori.ba1.369 KM
23. 10. 2026.Printeri.ba1.369 KM
23. 10. 2026.PC Market1.216 KM
23. 10. 2026.Laptopi.ba1.369 KM
22. 10. 2026.ProComp1.332 KM
22. 10. 2026.A1 Team1.419 KM
22. 10. 2026.RedBit Solutions1.287 KM
22. 10. 2026.eKstore1.287 KM
22. 10. 2026.Mitalex1.280 KM
22. 10. 2026.Nabavi.ba1.275 KM
22. 10. 2026.Drinex Computers1.315 KM
22. 10. 2026.Biscomm1.133 KM
22. 10. 2026.Printeri.ba1.369 KM
22. 10. 2026.PC Market1.216 KM
22. 10. 2026.Monitori.ba1.369 KM
22. 10. 2026.Laptopi.ba1.369 KM
21. 10. 2026.ProComp1.332 KM
21. 10. 2026.A1 Team1.419 KM
21. 10. 2026.RedBit Solutions1.287 KM
21. 10. 2026.Nabavi.ba1.275 KM
21. 10. 2026.Mitalex1.280 KM
21. 10. 2026.eKstore1.287 KM
21. 10. 2026.Drinex Computers1.315 KM
21. 10. 2026.Biscomm1.133 KM
21. 10. 2026.PC Market1.216 KM
21. 10. 2026.Laptopi.ba1.369 KM
21. 10. 2026.Printeri.ba1.369 KM
21. 10. 2026.Monitori.ba1.369 KM
20. 10. 2026.ProComp1.332 KM
20. 10. 2026.A1 Team1.419 KM
20. 10. 2026.RedBit Solutions1.287 KM
20. 10. 2026.Mitalex1.280 KM

Povezani proizvodi