Škrtica.
Fotoaparat CANON EOS R8 Body+LP-E17 KIT

Fotoaparat CANON EOS R8 Body+LP-E17 KIT

Kategorija: Kamere · Brend: Canon

od 2.793 KM

Ponude iz 12 trgovina. Najniža dostupna cijena: 2.793 KM (najviša uporediva 3.659 KM), ažurirano 28. oktobar 2026.

Interaktivni prikaz s grafikonom cijena →

Podijeli:

Cijene u trgovinama (12)

TrgovinaDostupnostAžuriranoCijena
IMEL Shop Na stanju 28. 10. 2026. 2.793 KM Kupi
PC Market Na stanju 28. 10. 2026. 2.849 KM Kupi
CPU Infotech Na stanju 8. 8. 2026. 2.893 KM Kupi
Drinex Computers Na stanju 28. 10. 2026. 3.005 KM Kupi
Mitalex Na stanju 28. 10. 2026. 3.042 KM Kupi
Nabavi.ba Na stanju 28. 10. 2026. 3.049 KM Kupi
Biscomm Na stanju 28. 10. 2026. 3.277 KM Kupi
RedBit Solutions Na stanju 28. 10. 2026. 3.473 KM Kupi
eKstore Na stanju 4. 9. 2026. 3.620 KM Kupi
A1 Team Na stanju 28. 10. 2026. 3.659 KM Kupi
ProComp Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 2.910 KM Kupi
eKupi BiH Dostupnost nepoznata 28. 10. 2026. 3.499 KM Kupi

Specifikacije

DOBAV-5803C087AA
ISOAutomatsko: 100 – 102 400 (s povećanjem u koracima od 1/3 ili 1), ISO se može proširiti na L:50, H:204 800
BojaCrna
BrendCANON
GrupaBez zrcala
Kompletiznad 24 mil pixela
PunjačLC-E17E (u kompletu)
BaterijaLP-E17
ProcesorDIGIC X
DimenzijeWiFi/Bluetooth
GarancijaDA
Na stanju2
KategorijaDigitalni fotoaparati
Rezolucijaiznad 24 mil pixela
Garancija mj24 mjeseca
ProizvođačCANON
Nagib zaslonaDa
Brzina čitanja7,5 cm (2,95'')
Sadržaj kutijebody, punjač, baterija
Dimenzije zaslona7,5 cm (2,95'')
Dodatna povezivostWiFi/Bluetooth
Izvorna kategorijaFotoaparati
Memorijska karticaSD/SDHC/SDXC i UHS-II
Rezolucija snimanja4K
Dimenzije Š x D x V132,5 × 86,1 × 70 mm
Broj stranica za ispis24,2
Rezolucija Dodatni info24,2

Historija cijena (zadnjih 90 dana)

DatumTrgovinaCijena
28. 10. 2026.A1 Team3.659 KM
28. 10. 2026.Mitalex3.042 KM
28. 10. 2026.Nabavi.ba3.049 KM
28. 10. 2026.Biscomm3.277 KM
28. 10. 2026.PC Market2.849 KM
28. 10. 2026.Drinex Computers3.005 KM
28. 10. 2026.RedBit Solutions3.473 KM
28. 10. 2026.IMEL Shop2.793 KM
28. 10. 2026.ProComp2.910 KM
28. 10. 2026.eKupi BiH3.499 KM
27. 10. 2026.ProComp2.910 KM
27. 10. 2026.A1 Team3.659 KM
27. 10. 2026.eKupi BiH3.499 KM
27. 10. 2026.Biscomm3.277 KM
27. 10. 2026.Mitalex3.042 KM
27. 10. 2026.RedBit Solutions3.473 KM
27. 10. 2026.Nabavi.ba3.049 KM
27. 10. 2026.Drinex Computers3.005 KM
27. 10. 2026.PC Market2.849 KM
27. 10. 2026.IMEL Shop2.793 KM
26. 10. 2026.A1 Team3.659 KM
26. 10. 2026.RedBit Solutions3.473 KM
26. 10. 2026.Drinex Computers3.005 KM
26. 10. 2026.Nabavi.ba3.049 KM
26. 10. 2026.IMEL Shop2.793 KM
26. 10. 2026.Biscomm3.277 KM
26. 10. 2026.ProComp2.910 KM
26. 10. 2026.eKupi BiH3.499 KM
26. 10. 2026.PC Market2.849 KM
25. 10. 2026.Biscomm3.277 KM
25. 10. 2026.A1 Team3.659 KM
25. 10. 2026.ProComp2.910 KM
25. 10. 2026.eKupi BiH3.499 KM
25. 10. 2026.Mitalex3.042 KM
25. 10. 2026.Biscomm2.686 KM
25. 10. 2026.RedBit Solutions3.473 KM
25. 10. 2026.Drinex Computers3.005 KM
25. 10. 2026.Nabavi.ba3.049 KM
25. 10. 2026.IMEL Shop2.793 KM
25. 10. 2026.PC Market2.849 KM

Povezani proizvodi